Przejdź do treści

Skup

[vc_row][vc_column width=”2/3″][mk_fancy_title style=”simple” corner_style=”pointed” tag_name=”h3″ border_width=”3″ size=”14″ line_height=”24″ color=”#393836″ font_weight=”inherit” letter_spacing=”0″ font_family=”none” margin_top=”10″ margin_bottom=”10″ align=”left” responsive_align=”center”]

Skup

[/mk_fancy_title][vc_column_text responsive_align=”center”]

Szybki rozwój branży IT to częsta wymiana sprzętu komputerowego. Firmy i instytucje jak i zwykli domownicy codziennie stają przed problemem zagospodarowania zużytego i niepotrzebnego im sprzętu.

Nawet komputery klasy Pentium 4 i małe monitory ciekłokrystaliczne posiadają swoją wartość rynkową i nie muszą być utylizowane. Nasza firma pomoże Państwu pozbyć się niepotrzebnego sprzętu i uzyskać zwrot finansowy z jego odsprzedaży. Towar zawsze wyceniamy indywidualnie i sami go odbieramy. Dzięki nam unikniesz kosztów i problemów związanych z utylizacją. Skupujemy komputery stacjonarne i przenośne, monitory, niszczarki, liczarki, kserokopiarki, drukarki, serwery, telefony komórkowe, osprzęt i akcesoria komputerowe oraz inne urządzenia biurowe i bankowe.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text responsive_align=”center”]

Masz nie potrzebny komputer, który zajmuje Ci niepotrzebnie miejsce? Zadzwoń, podjedziemy!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]