Przejdź do treści

Strony internetowe

[mk_page_section layout_structure=”full” bg_image=”http://artbees.net/themes/ken-demo/wp-content/uploads/2014/02/desktop.jpg” attachment=”fixed” bg_position=”center center” bg_repeat=”no-repeat” bg_stretch=”false” parallax=”false” parallax_direction=”vertical” bg_video=”no” mask=”false” color_mask=”#fafafa” mask_opacity=”0.9″ padding=”120″ full_height=”false” full_width=”false” expandable=”false” expandable_icon=”mk-theme-icon-plus” expandable_icon_size=”16″ expandable_txt_align=”left” expandable_txt_size=”16″ intro_effect=”false”][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/1″][mk_icon_text skin=”custom” default_txt=”STRONY INTERNETOWE” hover_txt=”tworzenie, pozycjonowanie, hosting” icon=”mk-icon-gears” icon_size=”128″ font_size=”30″ target=”_self” custom_color=”#222222″ animation=”scale-down”][vc_column_text responsive_align=”center”]

Tworzenie stron

Sprawa jest prosta – oferujemy tworzenie profesjonalnych stron internetowych, bo wiemy jak to się robi. Nie musimy przy tym przypominać, że funkcjonalna, przejrzysta i przyjemna dla oka witryna www, to potężny oręż w walce o serca i portfele konsumentów. Dlatego każda firma powinna takową posiadać, choćby internetową wizytówkę. Tworzymy strony w sposób nieszablonowy, zgodnie z zasadami marketingu i dobrego gustu, których szata graficzna jest ściśle dobrana do specyfiki danej firmy czy świadczonej działalności. Wielką wagę przykładamy do najnowszych standardów i poprawności kodu źródłowego, by nie znajdowały się w nim żadne zbędne elementy. Dzięki temu witryny są przyjazne wyszukiwarkom, co znacznie ułatwia pozycjonowanie i obniża koszty transferu danych. Zaletą naszych stron jest też łatwość ich edycji nawet dla osób raczkujących w dziedzinie informatyki.

Pozycjonowanie

Jedna z najskuteczniejszych, a zarazem relatywnie tanich form reklamy we współczesnych realiach coraz szybszego, coraz powszechniejszego i coraz bardziej mobilnego Internetu. Zarabiające strony same nie stają się widoczne na szczytach list wyszukiwania popularnych wyszukiwarek. Dlatego naszym świadomym klientom proponujemy profesjonalne usługi pozycjonowania witryn www. Rzetelny dobór fraz kluczowych, dokładna analiza konkurencji, wieloletnie doświadczenie i czyste zasady gry zapewniają widoczne, trwałe efekty. Wysoka pozycja w Google to nie tylko satysfakcja, ale przede wszystkim większa liczba potencjalnych klientów szukających konkretnych produktów, usług czy informacji. Pozycjonowanie po prostu się opłaca.

Hosting

Przedstawiamy usługi hostingowe idealne dla dużych i małych firm, ale także dla niekomercyjnych stron prywatnych. Zapewniamy niezawodny serwer gwarantujący prawidłowe i nieprzerwane działanie każdej witryny. To absolutnie kluczowa kwestia, by nie narazić klienta nie tylko na niepotrzebny stres, ale przede wszystkim potencjalne straty wynikające z niewyświetlania się jego strony. Do atutów należy też szybka, wszechstronna pomoc techniczna. Oferujemy jakość za rozsądną cenę. Wiele konkurencyjnych firm zapewnia to samo, lecz drożej albo mniejsze możliwości za te same pieniądze. Polecamy skrojony na miarę hosting na jasnych zasadach i bez ukrytych opłat oraz obaw o transfer i terminy płatności.ac.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/mk_page_section]

Dodaj komentarz