Przejdź do treści

Serwis

NAPRAWIAMY, POPRAWIAMY, KONSERWUJEMY

Nasza firma specjalizuje się w serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym komputerów, urządzeń biurowych oraz bankowych. Posiadamy odpowiedni personel i zaplecze serwisowe, które wyposażone jest w najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt serwisowy, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy szybką diagnostykę i skuteczną naprawę. Można skorzystać z pomocy technicznej przez telefon. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek, nie tylko urządzania zakupione w naszej firmie, ale producentów nie będących w naszej ofercie. Jeśli czynności gwarancyjne nie będą mogły zostać wykonane bezpośrednio u klienta, wtedy urządzenie zostanie na nasz koszt wysłane do serwisu oraz odesłane z powrotem. Jeśli zależy Państwu na pracy urządzenia bez przestojów, zapewniamy urządzenie zastępcze na czas naprawy. Istnieje możliwość odkupienia przez naszą firmie zużytej maszyny.

Przed każdą naprawą kosztorys naprawy ustalany jest z klientem.

Firmom oraz instytucjom proponujemy podpisanie umów serwisowych, co daje im gwarancję atrakcyjnych rabatów oraz krótkich terminów oczekiwania na naprawę.

Zachęcamy wszystkich do dokonywania regularnych przeglądów i konserwacji komputerów, urządzeń biurowo-bankowych, ponieważ w ten sposób można znacznie wydłużyć żywotność każdego urządzenia. Pozwoli to także uniknąć niespodziewanych awarii, gdyż nasi wykwalifikowani pracownicy podczas rutynowej konserwacji wykryją elementy, które są zużyte i potencjalnie mogą się zepsuć w krótkim czasie.

Znajdą w nas Państwo solidnego partnera, który zajmie się pełnym serwisem należących do Państwa urządzeń i dobrego fachowca, który jest zawsze pod ręką i służy radą oraz pomocą.

ZALETY NASZEGO SERWISU:

 • Wycena kosztów naprawy przed wykonaniem usługi
 • Urządzenia naprawiamy w ciągu 24h od dnia dostarczenia do serwisu
 • Możliwość otrzymania urządzenia zastępczego na czas naprawy
 • Możliwości wykonania czynności serwisowych u klienta
 • Bezpłatne doradztwo techniczne
 • Wysoka jakość usług
 • Korzystne umowy serwisowe

 

Profesjonalna stacja lutownicza BGA:

stacja

Koszt usługi serwisowej ustalany jest indywidualnie z klientem.

 • Dokładny opis usterki
 • Adres reklamującego
 • Kartę gwarancyjną
 • Fakturę zakupu

Zachęcamy do pobrania i wypełnienia protokołu odbioru urządzenia przed wysłaniem sprzętu na serwis do firmy Daka-Tech Solution.


Sprzęt uszkodzony powinien być dostarczony do serwisu w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku oryginalnego opakowania urządzenie należy starannie zabezpieczyć i przygotować do transportu.

PODSTAWA DOBREGO FUNKCJONOWANIA SPRZĘTU TO DOBRA KONSERWACJA I PRZEGLĄDY!!!

Często użytkownik nie zdaje sobie sprawy jak wygląda jego komputer wewnątrz.
Zabrudzenie i brak konserwacji jest najczęściej przyczyną uszkodzenia komputera, notebooka lub innych urządzeń biurowo-bankowych.

w1 w3 w2

Tak zapchana wentylacja w notebooku to problem z przegrzewaniem, resetowanie i niebieskimi screenami.

Kupując komputer stacjonarny czy też przenośny bardzo często zapominamy, że to w rzeczywistości skomplikowana maszyna, która bynajmniej, nie składa się z klawiatury, pudła i monitora , ale przede wszystkim z podzespołów schowanych w obudowie . Chcąc zadbać o płynną i bezawaryjną pracę naszego sprzętu powinniśmy zapewnić mu możliwie najlepsze warunki. Wiąże się to nie tylko ze skanowaniem komputera za pomocą darmowego programu antywirusowego, ale także z konserwacją podzespołów. Szczególnie ważna jest konserwacja komputerów przenośnych, gdzie coraz to wyższe parametry zawarte w tak małej obudowie wytwarzają masę ciepła, która bez odpowiedniej wentylacji nie wydostanie się na zewnątrz. PAMIĘTAJ PRZEGRZEWANIE SIĘ NOTEBOOKA TO NAJCZĘSTRZA PRZYCZYNA JEGO NIESTABILNEJ PRACY I RESETOWANIA SIĘ.

Dodaj komentarz