Przejdź do treści

Serwis i naprawa telefonów, tabletów

Serwis i naprawa telefonów Łódź

Celem Daka-Tech jest pomoc naszym klientom w usunięciu problemów związanych z uszkodzeniem telefonu lub tabletu. Dzięki wykorzystaniu najnowszej dostępnej na rynku technologii oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów jesteśmy pewni, że możemy naprawić wszelkie problemy związane z niepoprawnym działaniem tabletu i telefonu. Jesteśmy certyfikowanym centrum naprawczym i zapewniamy szybką i korzystną cenowo usługę. Szczycimy się profesjonalnym zapleczem serwisowym, najwyższej jakości narzędziami oraz możliwością zaoferowania telefonów zastępczych dla naszych klientów.

Daka-Tech koncentruje się na zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klienta poprzez zapewnienie wysokiej jakości napraw i profesjonalnego doradztwa. Nasi technicy mają wiedzę niezbędną do dokonania serwisu dowolnego telefonu i tabletu z uszkodzeniami fizycznymi czy problemami z oprogramowaniem.

Tylko niektóre z usług serwisowych, które oferujemy to:

-wymiana zepsutego ekranu,

-naprawa uszkodzonego ekranu dotykowego,

-naprawa uszkodzeń związanych z zalaniem urządzenia,

-problemy z ładowaniem,

-wymiana baterii,

-naprawa oprogramowania i inne.

Deka-Tech oferuje usługę telefonów marek: Iphone, Samsung, Sony, Huawei, HTC, Nokia, Alcatel, BlackBerry, Motorola, LG, Xiaomi i inne. Dokonujemy naprawy systemów operacyjnych takich jak: Google Android, Apple iOS, Blackberry OS, Microsoft Phone, Windows Mobile i inne. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę obudów, futerałów oraz akcesoriów do smartfonów i iPhone’ów, które mogą Państwo kupić u naszych techników.

Zapewniamy, że z naszej strony zawsze oferujemy najlepsze możliwe rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta, używamy wysokiej jakości części i komponentów oraz gwarantujemy, że Twoje dane zostanę nietknięte.

Nie dokonamy naprawy bez wcześniejszego poinformowania ile będzie kosztować usługa. Wszystkie dodatkowe naprawy są konsultowane z klientem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 42 201 18 62 lub 601 774 032  lub mailowego na adres: serwis@dakatech.pl, a specjaliści Daka-Tech po krótkiej rozmowie doradzą najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.