Przejdź do treści

Serwis i naprawa notebooków

Serwis i naprawa notebooków Łódź

Daka-Tech rozumie jak ważne jest niezawodne działanie notebooka czy laptopa. Są to urządzenia niezbędne nie tylko w pracy, ale w życiu codziennym dlatego ich naprawa powinna być ekspresowa przy zapewnieniu najwyższego standardu serwisu. Daka-Tech oferuje szybki termin realizacji usługi oraz wykorzystanie odpowiednich do danego modelu notebooka części zamiennych. Dodatkowo, jeżeli obawiają się Państwo przestojów w pracy zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług napraw notebooków. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej usługi serwisowej na rynku, a także porady kompetentnych specjalistów.

Daka-Tech cieszy się uznaniem i wieloletnim doświadczeniem w naprawie notebooków, a nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi modelami i oprogramowaniem. Oferujemy serwis modeli marek: Apple, Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, HP, Ibm, Lenovo, LG, MSI, Packard Bell, Samsung, Sharp, Sony, Toshiba i wiele innych.

 Korzyści z korzystania z usług Daka-Tech to gwarancja:

-niskich kosztów,

-niezawodnego serwisu, który da pewność działania Twojego sprzętu,

-szybkiego terminu realizacji,

-wykorzystania najwyższej jakości części zamiennych,

-profesjonalnych konsultacji naszych specjalistów.

Koszt naprawy jest ustalany z klientem przed wykonaniem usługi. Nasza oferta cenowa jest bardzo przejrzysta, a żadna dodatkowa naprawa nie zostanie wykonana bez pełnego wyjaśnienia jej konieczności i wcześniejszego ustalenia z klientem. Dajemy gwarancję, że zawsze szukamy najbardziej opłacalnego rozwiązania. Po wykonaniu usługi wszystkie notebooki są dokładnie testowane zanim zostaną oddane w ręce klienta. Oferujemy również możliwość odkupienia przez Deka-Tech zużytej maszyny.

Naprawiliśmy już tysiące urządzeń i bardzo chętnie pomożemy i Tobie. Zadzwoń do nas pod numer 42 201 18 62 lub 601 774 032  lub napisz na adres mailowy: serwis@dakatech.pl, a nasi technicy po krótkiej rozmowie doradzą Ci jak najlepiej rozwiązać problem z notebookiem.