Przejdź do treści

Naprawa komputerów

Naprawa komputerów Łódź

Masz problemy z działaniem komputera i szukasz przystępnej w cenie i niezawodnej jego naprawy? Daka-Tech pomoże Ci szybko rozwiązać ten problem. Jest to profesjonalne centrum serwisowe, oferujące szybkie i niedrogie usługi. Zatrudnieni przez Deka-Tech serwisanci to profesjonaliści, gotowi do rozwiązania Twoich problemów ze sprzętem i jego oprogramowaniem. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i proponują jak najbardziej dogodne dla niego rozwiązanie.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz skonfigurować, naprawić czy po prostu wyczyścić komputer dysponujemy wszelką wiedzą i odpowiednimi narzędziami, żeby wykonać to zadanie. Naprawiamy komputer w naszej siedzibie jak i u klienta.

Daka-Tech zapewnia szybki i niezawodny serwis komputerów na terenie całej Polski. Naprawiamy różne marki i modele komputerów i notebooków w tym: Acer, Alienware, Apple, Compaq, Dell, HP, IBM, Lenovo, NEC, Toshiba i innych.

Oferujemy:

  • Naprawę komputerów u klienta,
  • Odebrania komputera u klienta i naprawę w naszym warsztacie,
  • Szybką reakcję i krótki czas realizacji,
  • Zdalne wsparcie i naprawy,
  • Możliwość zawarcia okresowej umowy serwisowej,
  • Wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi,
  • Zapewnienie wysokiej jakości części zamiennych pasujących do danego modelu komputera.

Dokonujemy usług usuwania wirusów, odzyskiwania danych, konfiguracji systemów operacyjnych czy aktualizacji oprogramowania.

 Dodatkowo istnieje też możliwość naprawy drukarek, ekranów i innych akcesoriów komputerowych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy firmą, która zapewnia szybkie i najwyższej jakości usługi serwisowe nie tylko komputerów, ale też notebooków i telefonów. Od wstępnej diagnozy do zakończenia naprawy Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Cenę naprawy ustalamy z klientem przed wykonaniem usługi.

Nie pozwól, żeby naprawą Twojego sprzętu zajmowali się amatorzy. Skontaktuj się z nami telefonicznie na numer  42 201 18 62 lub 601 774 032  lub napisz na adres mailowy: serwis@dakatech.pl, a my zaproponujemy rozwiązanie idealnie pasujące do modelu Twojego komputera.