Skup

Home / Skup

Skup

Szybki rozwój branży IT to częsta wymiana sprzętu komputerowego. Firmy i instytucje jak i zwykli domownicy codziennie stają przed problemem zagospodarowania zużytego i niepotrzebnego im sprzętu.

Nawet komputery klasy Pentium 4 i małe monitory ciekłokrystaliczne posiadają swoją wartość rynkową i nie muszą być utylizowane. Nasza firma pomoże Państwu pozbyć się niepotrzebnego sprzętu i uzyskać zwrot finansowy z jego odsprzedaży. Towar zawsze wyceniamy indywidualnie i sami go odbieramy. Dzięki nam unikniesz kosztów i problemów związanych z utylizacją. Skupujemy komputery stacjonarne i przenośne, monitory, niszczarki, liczarki, kserokopiarki, drukarki, serwery, telefony komórkowe, osprzęt i akcesoria komputerowe oraz inne urządzenia biurowe i bankowe.

Nasi partnerzy

TESTIMONIALS
This is one of the best WP themes ever! I rarely write reviews for products but with the Ken theme, I am more than grateful.
THE KEN USER
I can't believe how easy it is to customise and create anything in this theme! I've had no problems with it so far.
THEME USER
It's clear that designers have spent serious and significant time working on this project. I love it, it makes my website shine.
ONE USER