STRONY INTERNETOWEtworzenie, pozycjonowanie, hosting

Tworzenie stron

Sprawa jest prosta – oferujemy tworzenie profesjonalnych stron internetowych, bo wiemy jak to się robi. Nie musimy przy tym przypominać, że funkcjonalna, przejrzysta i przyjemna dla oka witryna www, to potężny oręż w walce o serca i portfele konsumentów. Dlatego każda firma powinna takową posiadać, choćby internetową wizytówkę. Tworzymy strony w sposób nieszablonowy, zgodnie z zasadami marketingu i dobrego gustu, których szata graficzna jest ściśle dobrana do specyfiki danej firmy czy świadczonej działalności. Wielką wagę przykładamy do najnowszych standardów i poprawności kodu źródłowego, by nie znajdowały się w nim żadne zbędne elementy. Dzięki temu witryny są przyjazne wyszukiwarkom, co znacznie ułatwia pozycjonowanie i obniża koszty transferu danych. Zaletą naszych stron jest też łatwość ich edycji nawet dla osób raczkujących w dziedzinie informatyki.

Pozycjonowanie

Jedna z najskuteczniejszych, a zarazem relatywnie tanich form reklamy we współczesnych realiach coraz szybszego, coraz powszechniejszego i coraz bardziej mobilnego Internetu. Zarabiające strony same nie stają się widoczne na szczytach list wyszukiwania popularnych wyszukiwarek. Dlatego naszym świadomym klientom proponujemy profesjonalne usługi pozycjonowania witryn www. Rzetelny dobór fraz kluczowych, dokładna analiza konkurencji, wieloletnie doświadczenie i czyste zasady gry zapewniają widoczne, trwałe efekty. Wysoka pozycja w Google to nie tylko satysfakcja, ale przede wszystkim większa liczba potencjalnych klientów szukających konkretnych produktów, usług czy informacji. Pozycjonowanie po prostu się opłaca.

Hosting

Przedstawiamy usługi hostingowe idealne dla dużych i małych firm, ale także dla niekomercyjnych stron prywatnych. Zapewniamy niezawodny serwer gwarantujący prawidłowe i nieprzerwane działanie każdej witryny. To absolutnie kluczowa kwestia, by nie narazić klienta nie tylko na niepotrzebny stres, ale przede wszystkim potencjalne straty wynikające z niewyświetlania się jego strony. Do atutów należy też szybka, wszechstronna pomoc techniczna. Oferujemy jakość za rozsądną cenę. Wiele konkurencyjnych firm zapewnia to samo, lecz drożej albo mniejsze możliwości za te same pieniądze. Polecamy skrojony na miarę hosting na jasnych zasadach i bez ukrytych opłat oraz obaw o transfer i terminy płatności.ac.

TESTIMONIALS
This is one of the best WP themes ever! I rarely write reviews for products but with the Ken theme, I am more than grateful.
THE KEN USER
I can't believe how easy it is to customise and create anything in this theme! I've had no problems with it so far.
THEME USER
It's clear that designers have spent serious and significant time working on this project. I love it, it makes my website shine.
ONE USER