Serwis

Home / Serwis

NAPRAWIAMY, POPRAWIAMY, KONSERWUJEMY

Nasza firma specjalizuje się w serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym komputerów, urządzeń biurowych oraz bankowych. Posiadamy odpowiedni personel i zaplecze serwisowe, które wyposażone jest w najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt serwisowy, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy szybką diagnostykę i skuteczną naprawę. Można skorzystać z pomocy technicznej przez telefon. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek, nie tylko urządzania zakupione w naszej firmie, ale producentów nie będących w naszej ofercie. Jeśli czynności gwarancyjne nie będą mogły zostać wykonane bezpośrednio u klienta, wtedy urządzenie zostanie na nasz koszt wysłane do serwisu oraz odesłane z powrotem. Jeśli zależy Państwu na pracy urządzenia bez przestojów, zapewniamy urządzenie zastępcze na czas naprawy. Istnieje możliwość odkupienia przez naszą firmie zużytej maszyny.

Przed każdą naprawą kosztorys naprawy ustalany jest z klientem.

Firmom oraz instytucjom proponujemy podpisanie umów serwisowych, co daje im gwarancję atrakcyjnych rabatów oraz krótkich terminów oczekiwania na naprawę.

Zachęcamy wszystkich do dokonywania regularnych przeglądów i konserwacji komputerów, urządzeń biurowo-bankowych, ponieważ w ten sposób można znacznie wydłużyć żywotność każdego urządzenia. Pozwoli to także uniknąć niespodziewanych awarii, gdyż nasi wykwalifikowani pracownicy podczas rutynowej konserwacji wykryją elementy, które są zużyte i potencjalnie mogą się zepsuć w krótkim czasie.

Znajdą w nas Państwo solidnego partnera, który zajmie się pełnym serwisem należących do Państwa urządzeń i dobrego fachowca, który jest zawsze pod ręką i służy radą oraz pomocą.

ZALETY NASZEGO SERWISU:

 • Wycena kosztów naprawy przed wykonaniem usługi
 • Urządzenia naprawiamy w ciągu 24h od dnia dostarczenia do serwisu
 • Możliwość otrzymania urządzenia zastępczego na czas naprawy
 • Możliwości wykonania czynności serwisowych u klienta
 • Bezpłatne doradztwo techniczne
 • Wysoka jakość usług
 • Korzystne umowy serwisowe

 

Profesjonalna stacja lutownicza BGA:

stacja

Koszt usługi serwisowej ustalany jest indywidualnie z klientem.


DO URZĄDZENIA ODDAWANEGO DO SERWISU PROSIMY DOŁĄCZYĆ:

 • Dokładny opis usterki
 • Adres reklamującego
 • Kartę gwarancyjną
 • Fakturę zakupu

Zachęcamy do pobrania i wypełnienia protokołu odbioru urządzenia przed wysłaniem sprzętu na serwis do firmy Daka-Tech Solution.


Sprzęt uszkodzony powinien być dostarczony do serwisu w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku oryginalnego opakowania urządzenie należy starannie zabezpieczyć i przygotować do transportu.

PODSTAWA DOBREGO FUNKCJONOWANIA SPRZĘTU TO DOBRA KONSERWACJA I PRZEGLĄDY!!!

Często użytkownik nie zdaje sobie sprawy jak wygląda jego komputer wewnątrz.
Zabrudzenie i brak konserwacji jest najczęściej przyczyną uszkodzenia komputera, notebooka lub innych urządzeń biurowo-bankowych.

w1 w3 w2

Tak zapchana wentylacja w notebooku to problem z przegrzewaniem, resetowanie i niebieskimi screenami.

Kupując komputer stacjonarny czy też przenośny bardzo często zapominamy, że to w rzeczywistości skomplikowana maszyna, która bynajmniej, nie składa się z klawiatury, pudła i monitora , ale przede wszystkim z podzespołów schowanych w obudowie . Chcąc zadbać o płynną i bezawaryjną pracę naszego sprzętu powinniśmy zapewnić mu możliwie najlepsze warunki. Wiąże się to nie tylko ze skanowaniem komputera za pomocą darmowego programu antywirusowego, ale także z konserwacją podzespołów. Szczególnie ważna jest konserwacja komputerów przenośnych, gdzie coraz to wyższe parametry zawarte w tak małej obudowie wytwarzają masę ciepła, która bez odpowiedniej wentylacji nie wydostanie się na zewnątrz. PAMIĘTAJ PRZEGRZEWANIE SIĘ NOTEBOOKA TO NAJCZĘSTRZA PRZYCZYNA JEGO NIESTABILNEJ PRACY I RESETOWANIA SIĘ.

Nasi partnerzy

TESTIMONIALS
This is one of the best WP themes ever! I rarely write reviews for products but with the Ken theme, I am more than grateful.
THE KEN USER
I can't believe how easy it is to customise and create anything in this theme! I've had no problems with it so far.
THEME USER
It's clear that designers have spent serious and significant time working on this project. I love it, it makes my website shine.
ONE USER