Serwis i naprawa notebooków

Home / Serwis i naprawa notebooków

Serwis i naprawa notebooków Łódź

Daka-Tech rozumie jak ważne jest niezawodne działanie notebooka czy laptopa. Są to urządzenia niezbędne nie tylko w pracy, ale w życiu codziennym dlatego ich naprawa powinna być ekspresowa przy zapewnieniu najwyższego standardu serwisu. Daka-Tech oferuje szybki termin realizacji usługi oraz wykorzystanie odpowiednich do danego modelu notebooka części zamiennych. Dodatkowo, jeżeli obawiają się Państwo przestojów w pracy zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług napraw notebooków. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej usługi serwisowej na rynku, a także porady kompetentnych specjalistów.

Daka-Tech cieszy się uznaniem i wieloletnim doświadczeniem w naprawie notebooków, a nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi modelami i oprogramowaniem. Oferujemy serwis modeli marek: Apple, Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, HP, Ibm, Lenovo, LG, MSI, Packard Bell, Samsung, Sharp, Sony, Toshiba i wiele innych.

 Korzyści z korzystania z usług Daka-Tech to gwarancja:

-niskich kosztów,

-niezawodnego serwisu, który da pewność działania Twojego sprzętu,

-szybkiego terminu realizacji,

-wykorzystania najwyższej jakości części zamiennych,

-profesjonalnych konsultacji naszych specjalistów.

Koszt naprawy jest ustalany z klientem przed wykonaniem usługi. Nasza oferta cenowa jest bardzo przejrzysta, a żadna dodatkowa naprawa nie zostanie wykonana bez pełnego wyjaśnienia jej konieczności i wcześniejszego ustalenia z klientem. Dajemy gwarancję, że zawsze szukamy najbardziej opłacalnego rozwiązania. Po wykonaniu usługi wszystkie notebooki są dokładnie testowane zanim zostaną oddane w ręce klienta. Oferujemy również możliwość odkupienia przez Deka-Tech zużytej maszyny.

Naprawiliśmy już tysiące urządzeń i bardzo chętnie pomożemy i Tobie. Zadzwoń do nas pod numer 42 201 18 62 lub 601 774 032  lub napisz na adres mailowy: serwis@dakatech.pl, a nasi technicy po krótkiej rozmowie doradzą Ci jak najlepiej rozwiązać problem z notebookiem.

Nasi partnerzy

TESTIMONIALS
This is one of the best WP themes ever! I rarely write reviews for products but with the Ken theme, I am more than grateful.
THE KEN USER
I can't believe how easy it is to customise and create anything in this theme! I've had no problems with it so far.
THEME USER
It's clear that designers have spent serious and significant time working on this project. I love it, it makes my website shine.
ONE USER