Naprawa komputerów

Home / Naprawa komputerów

Naprawa komputerów Łódź

Masz problemy z działaniem komputera i szukasz przystępnej w cenie i niezawodnej jego naprawy? Daka-Tech pomoże Ci szybko rozwiązać ten problem. Jest to profesjonalne centrum serwisowe, oferujące szybkie i niedrogie usługi. Zatrudnieni przez Deka-Tech serwisanci to profesjonaliści, gotowi do rozwiązania Twoich problemów ze sprzętem i jego oprogramowaniem. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i proponują jak najbardziej dogodne dla niego rozwiązanie.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz skonfigurować, naprawić czy po prostu wyczyścić komputer dysponujemy wszelką wiedzą i odpowiednimi narzędziami, żeby wykonać to zadanie. Naprawiamy komputer w naszej siedzibie jak i u klienta.

Daka-Tech zapewnia szybki i niezawodny serwis komputerów na terenie całej Polski. Naprawiamy różne marki i modele komputerów i notebooków w tym: Acer, Alienware, Apple, Compaq, Dell, HP, IBM, Lenovo, NEC, Toshiba i innych.

Oferujemy:

  • Naprawę komputerów u klienta,
  • Odebrania komputera u klienta i naprawę w naszym warsztacie,
  • Szybką reakcję i krótki czas realizacji,
  • Zdalne wsparcie i naprawy,
  • Możliwość zawarcia okresowej umowy serwisowej,
  • Wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi,
  • Zapewnienie wysokiej jakości części zamiennych pasujących do danego modelu komputera.

Dokonujemy usług usuwania wirusów, odzyskiwania danych, konfiguracji systemów operacyjnych czy aktualizacji oprogramowania.

 Dodatkowo istnieje też możliwość naprawy drukarek, ekranów i innych akcesoriów komputerowych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy firmą, która zapewnia szybkie i najwyższej jakości usługi serwisowe nie tylko komputerów, ale też notebooków i telefonów. Od wstępnej diagnozy do zakończenia naprawy Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Cenę naprawy ustalamy z klientem przed wykonaniem usługi.

Nie pozwól, żeby naprawą Twojego sprzętu zajmowali się amatorzy. Skontaktuj się z nami telefonicznie na numer  42 201 18 62 lub 601 774 032  lub napisz na adres mailowy: serwis@dakatech.pl, a my zaproponujemy rozwiązanie idealnie pasujące do modelu Twojego komputera.

Nasi partnerzy

TESTIMONIALS
This is one of the best WP themes ever! I rarely write reviews for products but with the Ken theme, I am more than grateful.
THE KEN USER
I can't believe how easy it is to customise and create anything in this theme! I've had no problems with it so far.
THEME USER
It's clear that designers have spent serious and significant time working on this project. I love it, it makes my website shine.
ONE USER